יעוץ
משפטי
   
     
חיפוש באתר
לסיוע ראשוני ללא התחייבות
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:

פנה אלינו ללא כל התחייבות מצידך וקבל יעוץ משפטי ראשוני חינם, אנו נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה.

משרד עורכי דין דורה כהן ויצמן

חייג : 1-800-800-891

 

מאמרים אחרונים
קישורים
 

לשכת ההוצאה לפועל תל אביב לשירותך

לשכת ההוצאה לפועל בתל אביב הינה בין הלשכות העמוסות בארץ, מטפלת מדי שנה בעשרות אלפי תיקים, אשר כמותם מצויה במגמת עליה בשנים האחרונות.

כתובת הלשכה
הלשכה ממוקמת ברחוב ויצמן 1 בתל אביב, במתחם בית משפט השלום ובית המשפט המחוזי בעיר. ההגעה מתאפשרת במגוון קווי התחבורה הציבורית, לבעלי רכב - חניה בחניון בתי המשפט.  

יש לך בעיה עם לשכת ההוצאה לפועל בתל אביב? חייג/י 1-800-800-891

לשכת ההוצאה לפועל בתל אביב - שעות פעילות וקבלת קהל

קבלת קהל בלשכת ההוצאה לפועל תל אביב מתקיימת בימים א' - ה', בין השעות 13:30 - 8:30. בימי ו' ובערבי חג לא נערכת קבלת קהל באופן סדיר, למעט מקרים, בהם נדרש מתן סעד דחוף. במועדי פגרת בתי המשפט מקיימת הלשכה קבלת קהל בין השעות 12:00 - 09:00.

דרכי יצירת קשר עם מרכזיית הלשכה הינן: טל' - 03-6926211 ; פקס - 03-6969566.

יצירת קשר ישיר עם בעלי התפקידים בלשכת ההוצאה לפועל תל אביב, למכשירי הנייד או למספרי הטלפון בבתיהם, תתבצע במקרים חריגים בלבד, שאינם סובלים דיחוי.

המספרים מפורסמים באתר האינטרנט של רשות האכיפה והגבייה ובאתר בתי המשפט.

מבנה ארגוני ובעלי תפקידים בלשכת ההוצאה לפועל תל אביבלשכת ההוצאה לפועל תל אביב לשירותך

כראש ההוצאה לפועל בלשכת תל אביב מכהן מר חנוך דיכטר, שהינו גם מנהל מחוז תל אביב. בעלי תפקידים נוספים בלשכה הינם: סגנית מנהל מחוז תל אביב ומוציאה לפועל - מירב אנטבי; סגני המוציאה לפועל: שרה אור ויצחק בן - יוסף. לצידם מכהנים מספר רשמי לשכת ההוצאה לפועל.

זקוק/ה לסיוע משפטי? עורכי דין מקצועיים לשירותך!

לצורך התנהלות מול לשכת ההוצאה לפועל בתל אביב, משני צידי המתרס, הן של הזוכה והן של החייב, מומלץ לפנות לקבלת יעוץ משפטי. עורך דין, המתמחה בדיני הוצאה לפועל, יסייע לזוכה בפתיחת תיק הוצאה לפועל, הגשת המסמכים הנדרשים ונקיטה בצעדים לגביית החוב.

עבור חייבים יסייע בא כוח במתן תגובה למכתב אזהרה אודות פתיחת התיק ובהגשת בקשות לסעדים, העומדים לימין החייב, לרבות חקירת יכולת, הכרזה כחייב מוגבל באמצעים, איחוד תיקים ועוד.

פסקי דין רלוונטיים לדוגמא

הליך ת"ק (חדרה) 5645-10-08  אפרים אמיר נגד משרד המשפטים / לשכת הוצל"פ תל אביב ואח' עסק בתביעה בגין רשלנות לשכת הוצל"פ תל אביב. בנסיבות המקרה, בהגיע התובע לשדה התעופה כדי לצאת לחו"ל עם משפחתו, הסתבר לו, כי קיים נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ.

בבירור שנערך עלה, כי נפלה שגגה והוקלד מספר תעודת זהות של התובע במקום של חייב, אליו כוון הצו. לאחר ביטול הצו ובעיכוב של מספר שעות יצא התובע לחו"ל.

דובר בטעות, שכבר אירעה בעבר, שעה שהתובע קיבל צו עיקול בשל אותה שגיאה בהקלדה. חרף פניות של התובע לא בוטלו העיקולים והטעות לא תוקנה. התובע טען, כי רשלנות עובדי לשכת הוצל"פ תל אביב היא שהובילה לטעות החוזרת.

מנגד טענה הנתבעת, כי הטעות נבעה משגיאת עורך דין, המייצג את הזוכה וכי אינה אחראית לבדוק את התאמת מספר תעודת הזהות אלא אך עמידה בקריטריונים, הנדרשים להגשת הבקשה.

נפסק, כי אחריות פקידי ההוצאה לפועל אינה מתמצית בפרטים הטכניים וכי היה עליהם להצליב את תעודת הזהות ולוודא את נכונות המספר, שהרי אין ההוצאה לפועל שלוחתו של הזוכה, הפועלת מבלי לבדוק אחריו.

כן צוינה חשיבות החובה, המוטלת על כל זוכה, להציג תדפיס מדויק של פרטי החייב על פי רישומים קיימים. זאת בכדי למנוע טעויות מסוג זה, המובילות להשתת חיובים על אנשים, שאין להם דבר עם מערכת ההוצאה לפועל.

יש לך בעיה עם לשכת ההוצאה לפועל בתל אביב? חייג/י 1-800-800-891